Vážení zákazníci, v dôsledku opatrení proti obmedzenia šírenia vírusu COVID-19, je pri zásielkách so službou DOBIERKA možná platba IBA PLATOBNOU KARTOU. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

PREDAJ PRÉMIOVÝCH HODINIEK

Benediktas Vanagas

Benediktas Vanagas

Zoznámte sa so športovcom, ktorý vyhral Dakar medzi súkromníkmi! Je jedným z najuniverzálnejších vodičov v Európe a ambasádor značky Vostok-Europe, ktorý ide do extrémov.

 Počas posledných desiatich a desiatich rokov Vanagas prevzal výzvu stoviek zhromaždení a podujatí v motoristickom športe po celom svete, vrátane nedávno vyhratej rallye Dakar medzi súkromníkmi. Na prvom mieste sa umiestnil v 1000-kilometrovom preteku za rok 2013 za volantom Porsche 997 GT3 Cup S a získal druhé miesto v roku 2009 a 2010 na svetovo najznámejšom Ladoga Trophy off road maratóne.

Jeho budúce plány zahŕňajú 24. beh Le Mans a pokračovať v prenášaní Vostok-Europe na zápästí okolo ostrých zatáčok a cez drsné horské priesmyky.

Kolekcia Benediktas Vanagas

Newsletter

Získajte prehľad o novinkách a akciách

Novinky posielame 1x za 1-2 týždne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím