Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

PREDAJ PRÉMIOVÝCH HODINIEK

Dr. Giorgos Sakkas

Dr. Giorgos Sakkas

Dr. Giorgos Sakkas je profesorom zdravotníckych vied na Plymouth Marjon University, UK. Jeho vedecká kariéra začala na Aténskej univerzite v Grécku. On pokračoval na úrovni absolventov vo Veľkej Británii a potom pracoval niekoľko rokov ako klinický výskumník na University of California San Francisco v USA. 

V roku 2005 sa vrátil do Európy a pracoval na Univerzite Thessaly. V roku 2016 sa presťahoval do Veľkej Británie. Prekladal a editoval v gréckej knihe Umberta Pelizzariho "Manuál slobodného potápania" a od roku 2008 je medzinárodným inštruktorom Apnea Academy. Dr Sakkas publikoval viac ako 100 výskumných článkov v ľudskej fyziológii a patofyziológii, vrátane jediných dostupných štúdií zaoberajúcich sa koncepciou „ľudskej vodnosti“.

Jeho raná športová kariéra bola v súťažnom plávaní, ktorý dosiahol národný tím v disciplíne prsia. Od roku 2005 súťaží vo všetkých disciplínach voľného potápania a bazéna a trénoval mnoho športovcov. Je kapitánom gréckeho národného tímu na dvoch majstrovstvách sveta a dosiahol národné rekordy v disciplínach DNF a CNF.

Kolekcia Anchar

Newsletter

Získajte prehľad o novinkách a akciách

Novinky posielame 1x za 1-2 týždne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím