Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

PREDAJ PRÉMIOVÝCH HODINIEK

Aviator

Výroba hodiniek Aviator začala začiatkom 20. storočia, keď letci zaznamenali ťažkosti s vreckovými hodinkami. Je totiž potrebné, aby letci držali obe ruky na ovládacích prvkoch. To viedlo k vytvoreniu unikátnych hodiniek na zápästie pre letcov.

Výroba hodiniek Aviator začala začiatkom 20. storočia, keď letci zaznamenali ťažkosti s vreckovými hodinkami. Je totiž potrebné, aby letci držali obe ruky na ovládacích prvkoch. To viedlo k vytvoreniu unikátnych hodiniek na zápästie pre letcov.

Značka pochádza z Ruska, v krajine, ktorá je historicky známa svojimi leteckými výkonmi. Značku Aviator vytvorili na báze budovania hodiniek pre letcov, no postupne začali vyrábať hodinky aj pre iné najnáročnejšie povolania. Od roku 2000 hodinky slúžia pre rôzne povolania, napríklad: záchranárom, vojakom, námorníkom alebo milovníkom leteckej dopravy. Každá modelová rada bola odskúšaná najlepšími letcami z celého sveta.

Pre leteckých akrobatov bola presnosť najdôležitejšia, z dôvodu skupinových manévrov. V roku 2008 sa značka Aviator stala oficiálnou značkou ruskej akrobatickej skupiny STRŽI.

Od roku 2011 sú hodinky vyvinuté a vyrábané vo švajčiarskom kantóne JuraLokalita výroby bola presunutá do Švajčiarska, aby umožňovala lepšie sledovať a budovať spoľahlivé hodinky, ktoré spĺňajú prísne štandardy. V meste Porrentruy prebieha výskum, vývoj, montáž hodiniek Aviator. Skúsení a profesionálni hodinári majú za úlohu čerpať nápady a návrhy z bohatej histórie letectva a vytvoriť unikátne kúsky s vášňou pre letectvo.

Do ponuky značky Aviator patria tieto modelové rady:

  • Airacobra- Airacobra bola jedným z najlepších bojovníkov svojej doby. Mala mimoriadne účinné schopnosti na pozemné útoky. Od začiatku druhej svetovej vojny boli lietadlá kľúčové. Tak ako boli lietadlá kľúčové, bol čas nevyhnutný, preto bolo každé lietadlo vybavené hodinkami.
  • Bristol - venované britskému bojovému lietadlu Bristol. Dvojmiestne lietadlo, ktoré je jedným z najznámejších lietadiel, ktoré  bolo spoľahlivé a veľmi užitočné na bojové útoky
  • Douglas - venované osobnému lietadlo, ktoré dokázalo odviezť až 32 pasažierov. V roku 1960 zakúpili toto lietadlo aj Československé aerolínie.
  • Propeller - v preklade znamená vrtuľa. Vrtule, ktoré sú pri výrobe lietadiel veľmi obľúbené aj v súčastnosti. 
  • Proesional - modelová rada venovaná profesionálnym pilotom. Hodinky sú mohutnejšie a to z dôvodu, aby bolo pre pilotov jednoduchšie nastavenie času a spustenie stopiek
  • MIG-35 - najmodernejšie stíhacie ruské lietadlo, určené na vybudovanie nadvlády vo vzduchu
  • Mig-29 - nadzvuková stíhačka sovietskej výroby. Stíhačka MIG-29 tvorí základ letectva aj vzdušných síl Slovenskej republiky 
  • Mig-25
  • Mig-21

História Aviator vzdáva hold histórií letectva.

Originálne hodinky Aviator z rozhodnutia samotného výrobcu môžu byť predávané výlučne cez eshop vostokwatches. Nie je možné zakúpiť túto značku v inom internetovom obchode.

Filter:

Typ

Strojček

Púzdro hodín

Remienok

Funkcie

Vodotesnosť

Farba ciferníka

Newsletter

Získajte prehľad o novinkách a akciách

Novinky posielame 1x za 1-2 týždne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím